Benim aile danışmanlığım, bir bütün olarak ailenizle ilgilidir, sizin birbirinizle ilgilenmeniz için iletişim kurmanızı sağlıyorum.

Çatışmalarınız aile ve sosyal bağlamda incelenir ve anlaşılır.

Ebeveynlik sorunlarınız için destek ve yardım alacaksınız.

Kaynaklarınız seferber edilecek ve ebeveynlik becerileriniz güçlendirilecek.

👤 Ailelerde genellikle çok fazla çatışma potansiyeli vardır. Aile, diğer aile bireylerinin değişimlerini, gelişimlerini, güçlü ve zayıf yönlerini yakından yaşar.

👤 Sistematik tavsiyem, ebeveynler olarak herkesin davranışlarının etkileşimini anlamanıza yardımcı olmalı ve iyi bir entegrasyon sağlamak ve olası çözümler geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağım.

👤 Güçlü duygusal bağ ve karşılıklı bağımlılık, çatışma durumlarını kolaylıkla tırmandırabilir.

👤 Bir aile danışmanı olarak, ergenlik, ebeveyn rolünden bunalmak, kardeşler arasındaki rekabet veya okul sorunları gibi zor konulardan kaynaklanan gerginliği gidermek ve ebeveynlik becerilerinizi pekiştirmek için empati kurarak sizi destekliyorum.

👤 Boşanma, işsizlik veya ciddi hastalık gibi şiddetli olayların üstesinden gelmenize yardımcı olacağım. “Üvey aileler” ve “çocuklarda davranış sorunları” konularında yetkin desteğim için lütfen aşağıya bakın.

Üvey aileler

Benim sistemik aile danışmanlığım, eski aile durumuna veda etmenize, üvey ailedeki tüm üyelerin rollerini şekillendirmenize ve üvey ebeveyn ve çift düzeyini pekiştirmenize yardımcı olur.

DAHA FAZLA

Çocuklarda davranış sorunları

Sağlam temelli tavsiyem, davranış sorunlarını çocuktan yardım çağrısı olarak anlamaya yardımcı olur. Aile durumuna ilişkin bütüncül bakış açısı, bu yardım çağrısını tercüme etmenize ve çözümler üretmenize olanak sağlamalıdır.

DAHA FAZLA
ONLINE RANDEVU AL