Danışmanlığımın sistem odaklı yaklaşımı, çocuğun durumuna ve sosyal çevrenize bütünsel bir bakış sağlar. Danışmanlığımın amacı durumu yatıştırmak, ilişkiler kurma yeteneğini geliştirmek ve ortak değişim süreçlerini başlatmaktır.

👤 Çocuklarda davranış sorunları tüm aile için büyük bir yüktür ve benim tavsiyem ortaya çıkan duygu ve korkuların ele alınmasına yardımcı olmalıdır. Empatime ek olarak, aile üyelerinizin davranışlarındaki etkileşimi netleştirmek ve onları daha uygun hale getirmekle ilgilidir. Eylem alanınızı genişletmeniz için size destek olacağım.

👤 Davranışsal sorunların çok çeşitli nedenleri olabilir. Danışmanlığım, çocuğun iç çatışmalarını çözmeye veya neyi temsil ettiklerini tanımaya hizmet ediyor. Yeni bakış açıları sayesinde, anormalliklere daha anlayışlı ve sakin bir şekilde tepki verebileceksiniz.

👤 Birçok ebeveyn davranış sorunları nedeniyle rahatsız ve güvensizdir ve bunalmış hisseder. Kendi çocukları onlara tuhaf görünür, anlayış ve özen göstermekte zorlanırlar. Çocuğunuzla yeniden temasa geçmenize ve ona minnettarlık ve şefkatle davranabilmenize yardımcı olmak isterim. Başarısızlık veya karşılıklı suçlama duyguları danışmanlık yoluyla azaltılmalıdır.

Online Randevu Al