Konunuzla yoğun bir şekilde ilgilenmenin yanı sıra, benden benlik saygınızın desteğini, anlayışını ve güçlendirme desteği alacaksınız.

Olumsuz deneyimleri işlemeyi ve eski davranış kalıplarını kırmayı öğrenirsiniz.

Benim terapimin yardımıyla, profesyonel, özel ve aile durumunuzu aktif bir şekilde değiştirmenize olanak tanıyan bireysel stratejiler geliştireceksiniz.

👤 Herkes kendi kişisel yaşam planını uygulamak ister ve gelecek için hedefleri ve planları vardır. Danışmanlık şirketim; iş, ortaklık ve bireysel çıkarlar arasında bir denge bulmanızda size destek oluyor.

👤 İlişkilerdeki ve kriz durumlarındaki davranışımız çoğunlukla çocukluktan gelen deneyimlerle şekillenir. Bu yıkıcı davranış kalıplarının izini sürmeniz ve bunları alternatif eylemlerle değiştirmeniz konusunda sizi yetkin bir şekilde destekliyorum.

👤 Krizdeki bir kişi genellikle yetersizlik ve umutsuzluk hissi yaşar. Çoğu zaman, benlik saygısı zarar görür. Kendiniz aktif olmanıza ve çözümlere yönelik vizyon alanınızı yeniden genişletmenize yardımcı olacağım. Benlik saygısı güçlenir. Korkular azalır.

İş ve iş-yaşam dengesi

Tavsiyem, özel ve profesyonel yaşam arasındaki dengeyi bulmanıza ve sürdürmenize yardımcı olacaktır.

DEVAMI

Benlik Saygısı ve Kaygı

Benim danışmanlığım özgüven ve öz bakım geliştirmenize yardımcı olacaktır. Korku söz konusu olduğunda, onu anlamayı ve onunla nasıl başa çıkacağınızı öğreneceksiniz.

DEVAMI

Stresli yaşam koşulları ve çocukluk ve ilişki deneyimleri

Danışmanlığımın amacı, diğer şeylerin yanı sıra, erken çocukluk deneyimleri ve ilişki deneyimlerinden haberdar olmak ve bunların mevcut davranış üzerindeki etkilerini fark etmektir.

DEVAMI
ONLINE RANDEVU AL