Danışmanlık hizmeti yardımıyla konunuzla yoğun bir şekilde ilgilenmenin yanı sıra, benlik saygınızın desteğini, anlayışını ve güçlendirme desteği alırsınız.
Olumsuz deneyimleri işlemeyi ve eski davranış kalıplarını kırmayı öğrenirsiniz.
Danışmanlık hizmeti yardımıyla, profesyonel, özel ve aile durumunuzu aktif bir şekilde değiştirmenize olanak tanıyan bireysel stratejiler geliştirebilirsiniz.

👤 Herkes kendi kişisel yaşam planını uygulamak ister ve gelecek için hedef ve planları vardır. Danışmanlık hizmeti iş, ortaklık ve bireysel çıkarlar arasında bir denge bulmanızda size destek olur.

👤 İlişkilerdeki ve kriz durumlarındaki davranışımız çoğunlukla çocukluktan gelen deneyimlerle şekillenir. Bu yıkıcı davranış kalıplarının izini sürmeniz ve bunları alternatif eylemlerle değiştirmeniz konusunda desteklenirsiniz.

👤 Krizdeki bir kişi genellikle yetersizlik ve umutsuzluk hissi yaşar. Çoğu zaman, benlik saygısı zarar görür. Günlük yaşama aktif katılım ve çözümlere yönelik vizyon alanınızın yeniden genişletilmesi amaçlanır.

İş ve iş-yaşam dengesi

Danışmanlık hizmeti, özel ve profesyonel yaşam arasındaki dengeyi bulmanıza ve sürdürmenize yardımcı olabilir.

DEVAMI

Benlik Saygısı ve Kaygı

Bu alanda alacağınız danışmanlık özgüven ve öz bakım geliştirmenize yardımcı olacaktır. Korku söz konusu olduğunda, onu anlamayı ve onunla nasıl başa çıkacağınızı öğrenebilirsiniz.

DEVAMI

Stresli yaşam koşulları ve çocukluk ve ilişki deneyimleri

Bu alanda alacağınız danışmanlık diğer şeylerin yanı sıra, erken çocukluk deneyimleri ve ilişki deneyimlerinden haberdar olmak ve bunların mevcut davranış üzerindeki etkilerini fark etmektir.

DEVAMI
ONLINE RANDEVU AL