Burada “üvey aile” olarak kastedilen boşanma sonrası kurulan yeni ilişkilerden kaynaklanan üveyliktir.

Aile danışmanlığım, size ve çocuklara eski aile durumunun kaybıyla başa çıkmanıza ve rollerine ilişkin yeni bir anlayış bulmanıza yardımcı olur.

Üvey ailenizi şekillendirmeniz ve istikrarlı bir güven temeli geliştirmeniz için size destek vereceğim.

Üvey ebeveyni ve çift seviyesini pekiştiriyorum.

👤 Üvey aile/karma aile herkes için büyük bir meydan okumadır. Sizinle birlikte aşk mutluluğunuzu korumanın ve bir çift olarak kendinizi güçlendirmenin yollarını birlikte bulacağız.

👤 “İlk” ailenin başarısızlığından sonra, genellikle çok yüksek beklentiler “yeniye” yerleştirilir. Ayrılık deneyimleri de işlenmelidir. Tavsiyem beklentileri, fikirleri ve her şeyden önce korkuları ve çekinceleri netleştirmeye ve bunları gerçek bir temele oturtmaya yardımcı olur. 

👤 Çocuklar, ayrılmış ebeveynlerinin “kaybından” muzdariptirler ve sıklıkla annelerinin veya babalarının yeni partneriyle öfke ve reddedilme ile karşılaşırlar. Buna katlanmak bazen zordur. Yeni eş ile çocuklar arasındaki arabuluculuk rolünüzde size destek olacağım. Ek olarak, yeni eş, referans ve saygı uyandıran bir kişi olarak nasıl kabul edilebileceğinizle çalışıyorum.

👤 Ayrılan ebeveyn, aile yaşamını etkilemeye devam ediyor. Çocuklarınızın sadakat çatışmasına girmemesini sağlamak için sizi destekliyorum. Sonuç olarak, benim aile danışmanlığım üvey ailedeki sorunları cesurca çözmek ve birlikte yaşarken güvenliği sağlamakla ilgilidir.

Online Randevu Al