Evlenmenin çok büyük bir hazırlık gerektirdiğini biliyorum, ancak işi ezici bir çoğunlukla pratik terimlerle yorumluyoruz. Çiçekler için çok endişeleniyoruz ve oturma planına olağanüstü bir özen gösteriyoruz. Yine de insanlar başarısız bir birliğe dönüp baktıklarında ve hataların nerede ortaya çıkmış olabileceğini merak ettiklerinde, nadiren hatanın gerçekten kötü sergilenen bir çiçek gösterisinde veya başarısız bir partiden sonra olduğu sonucuna varırlar.

Evlilikten önce ihtiyacımız olan ana hazırlık pratik değil psikolojiktir. Kendimizi, partnerimizi, zorlukların nerede ortaya çıkabileceğini ve sevginin nasıl işleyebileceğini anlamalıyız. Neye yöneldiğimizi ve yaşam yolu için doğru zihniyetin ne olabileceğini doğru bir şekilde anlamamız gerekir.

Evlilik Öncesi Danışmanlık, bir çifte karşılaşabilecekleri sorunları görme fırsatı verir. Oturum, her iki tarafın da geçmişlerine bakmalarını, ilişkiye hangi dinamikleri getirebileceklerini ve hayatın yeni bir aşamasına başlarken diğerinin ruhuyla en iyi nasıl başa çıkacaklarını düşünmelerini sağlar. Daha fazla düğün öncesi danışmanlık seansı düzenlenebilir ve bu seanslar yararlı ve sağlam bir başlangıç ​​sağlayabilir ve en önemlisi, sevilen için mükemmel bir düğün hediyesi olabilir.

ONLINE RANDEVU AL