Benim çift terapimde kendinizi ve partnerinizi daha iyi anlamayı öğreneceksiniz. 

İlişkinide daha fazla memnuniyet elde etmek için kendi kişiliğiniz ve karşılıklı ilişki becerileriniz daha da geliştirilecektir.

Gelecekteki çatışmaları olumlu bir şekilde çözmek için yerleşik kalıplarınız (kısır döngüler) kırılır.

Birbirinizle gerçek duygusal teması yeniden kurmanıza yardımcı olmak isterim.

İlişkideki sorunların dinamiklerini anlayabilmek için ilk seansa çift olarak katılmak önerilir. Eşlerden biri bunu yapmaya hazır değilse isteyen taraf bireysel terapi hizmeti alabilir.

👤 Pek çok insan için sevgi, saygı ve güven tarafından belirlenen, yerine getirilmiş, uyumlu bir partner ilişkisi mutlu bir yaşam planının parçasıdır. Eşler, ortak hedefleri, cinsel tatmin ve entelektüel yüzleşmeyi gerçekleştirmenin yanı sıra duygusal bir bağ umuyorlar. Duygu odaklı çift terapim sayesinde, ihtiyaçlarınızı tanımanız, isimlendirmeniz ve duygusal bağı yeniden kurmanız konusunda size destek oluyorum.

👤 Bir ilişki genellikle zaman içinde profesyonel ve kişisel değişiklikler yaşar. Bu, çiftte gerginliklere, yaralanmalara, çatışmalara ve kısır döngülere yol açabilir. Sizinle birlikte stratejiler ve bunları çözmenin yolları üzerinde ve kendi özgürlüğünüz ve beraberliğiniz arasında iyi bir denge yaratmak için çalışacağım.

👤 Genellikle, özel konular ilişkide streslidir (aşağıya bakın – seçim). Yetkili bir çift terapisti olarak, bu zorluğun üstesinden gelmenize ve ustalaşmanıza yardımcı olacağım.

İletişim

Benim çift danışmanlığım, kökleşmiş konuşma kalıplarınızı tanımanıza ve çözmenize yardımcı olur. Terapide iletişim teknikleri yoluyla iletişim kurallarını öğrenecek, aynı zamanda temelde yatan, tatmin edilmemiş ihtiyaçları nasıl algılayacağınızı öğreneceksiniz. Aynı zamanda iddianame ve / veya geri çekilme modelinin dışına çıkılmasına da yardımcı olur.

DAHA FAZLA

Cinsellik ve İlişki

Tavsiyem, hassas cinsellik konusunun dikkatli bir şekilde ele alınmasını ve eşlerin cinsel ilişki sırasındaki duygusal tatmini artırmak için gerekli farkındalığın kazanılmasını sağlar. Sadakatsizlik söz konusu olduğunda, diğer şeylerin yanı sıra duygusal kaosunuzu anlamanızı ve stresli güven kaybı sorununuzun kendinizle ilgili tarafının farkında olmanızı sağlamak için sizi destekliyorum.

DAHA FAZLA

Ayrılık ve Boşanma

Ayrılık durumunda, işleme ve birbirinizle vedalaşmada size bir çift olarak eşlik edeceğim. Benim profesyonel yardımım, olabildiğince adil ve minnettar bir şekilde ayrılmanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Çocuklarınıza da özel ilgi gösterilecektir.

DAHA FAZLA

Stresli yaşam koşulları ve denge

Benim sağlam temellere dayanan çift danışmanlığım, bu yükleri kabul etmenizde ve ikiniz için de tatmin edici bir ilişki kurmanızda size destek veriyor. Zıtlıklar söz konusu olduğunda, onları tanımanıza, kabul etmenize ve dengelemenize yardım edeceğim.

DAHA FAZLA
ONLINE RANDEVU AL